Czym jest HOME STAGING?

Obsługując rynek nieruchomości dostrzegamy zmiany w sposobie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Czy w takim razie możliwa jest korzystna transakcja z punktu widzenia sprzedającego oraz pośrednika? Korzystna, to znaczy w jak najkrótszym czasie i w najwyższej cenie.

Z pomocą przychodzi Home Staging! Jest to metoda przygotowania i prezentacji nieruchomości do sprzedaży w taki sposób, aby możliwe było osiągnięcie korzystnej transakcji.

Home Staging to metoda z amerykańskiego rynku nieruchomości. Powodzenie tej metody dostrzegają pośrednicy na całym świecie i również w Polsce zaczyna być stosowana z wielkim powodzeniem. Działania pośrednika w połączeniu z Home Stagingiem w wielu przypadkach są proste i skuteczne. Pozwalają nam na efektywną promocję i zwiększają atrakcyjność prezentowanej oferty.

„NIGDY NIE MA DRUGIEJ SZANSY NA ZROBIENIE DOBREGO PIERWSZEGO WRAŻENIA”.

Pamiętaj, że pierwsze kilkanaście sekund decyduje, czy Twoja nieruchomość wzbudziła u klientów zainteresowanie. Aby wykorzystać być może jedyną szansę na zrobienie dobrego wrażenia, potrzeba wykonać kilka ważnych czynności.

Spróbuj przygotować się na wizytę potencjalnych klientów, zaproś ich do miejsca, w którym kupujący wyobrazi sobie SIEBIE, SWOJĄ RODZINĘ I SWOJE PRZEDMIOTY.

Home Staging to spojrzenie na nieruchomość krytycznym okiem osoby, która potem przejmie rolę kupującego. Plan jaki mamy do osiągnięcia to przekształcenie „nieruchomości do mieszkania” na „nieruchomość do sprzedania”.

Proponuję każdemu klientowi właśnie takie spojrzenie.

Co otrzymasz?

  • analizę stanu nieruchomości – mocne i słabe strony,
  • zidentyfikuję potencjalnego nabywcę,
  • dokonam aranżacji wykorzystując różne przedmioty i elementy dekoracyjne,
  • przeprowadzę profesjonalną sesję zdjęciową,
  • będę promował nieruchomość zgodnie z zasadami marketingu.

Na początek – ANALIZA STANU NIERUCHOMOŚCI. Ocenię wykorzystanie miejsca, użytych kolorów, oświetlenia, rodzaju i rozmieszczenia mebli, stopnia „zagracenia” mieszkania. Zarekomenduję  zmiany. Analiza nieruchomości dokonywana jest w czasie wizyty Home Stagera.  ANALIZA funkcjonuje jako samodzielna usługa, która może być doskonałym wstępem do szerszej współpracy oraz zaangażowania Home Stagera na kolejnych etapach przygotowania nieruchomości do sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany szybką i skuteczną sprzedażą swojej nieruchomości skontaktuj się z nami.

ZOBACZ JAK TO ROBIMY!  na www.domowezmiany.pl

 Zrzut ekranu 2015-05-30 19.04.32

Jeśli chcesz się z nami skontaktować skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej.

Napisz do nas

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę stronę zgodnie z polityką prywatności. Informuję, że Administratorem powyższych danych osobowych jest ZIEMANN NIERUCHOMOŚCI Tomasz Ziemann, ul. Drzeżdżona 17, 84-200 Wejherowo. Dane osobowe przekazujesz dobrowolnie, będą one przetwarzane wyłącznie w celu realizacji i kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej Twojej zgody nie udostępniam danych osobowych innym odbiorcom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądanie zaprzestania przetwarzania poprzez kontakt na adres email: biuro@ziemann.nieruchomosci.pl.