ANALIZA

Wiadomym jest, że na rynku jest bardzo dużo nieruchomości na sprzedaż. Natomiast liczba kupujących ostatnio zdecydowanie się ograniczyła.

Jak się odnaleźć w tej trudniejszej rzeczywistości?

      Z pomocą przychodzi wykonana analiza potrzeb. Każdy z nas i każdego dnia podejmuje decyzje, które bez poprzedzonej dobrej oceny potrzeb, mogą decydować o naszej przyszłości. A te decyzje bardzo często niosą z sobą element finansowy. Gdy skontaktuje się z nami klient, rozpoczynam proces oceny jego potrzeb, wspólnie oceniamy wszystkie powody, którymi kieruję się klient przy sprzedaży swojej nieruchomości.

Przez właściwy dobór narzędzi sprzedaży, mając na uwadze tylko te potrzeby efekt może być gwarantowany.

O czym mówimy? O sprzedaży!

Wycena nieruchomości.

Cenę ofertową nieruchomości ustalamy współpracując z osobą znającą rynek. Współpraca w tym zakresie z doświadczonym rzeczoznawcą majątkowym ma ogromne znaczenie.  Pamiętajmy, że nie ma dwóch takich samych nieruchomości a każdą trzeba ocenić wcześniej ją poznając.

Lecz przede wszystkim cenę należy dostosować do realiów rynkowych i oczekiwań klientów poszukujących nieruchomości.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej.

Napisz do nas

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę stronę zgodnie z polityką prywatności. Informuję, że Administratorem powyższych danych osobowych jest ZIEMANN NIERUCHOMOŚCI Tomasz Ziemann, ul. Drzeżdżona 17, 84-200 Wejherowo. Dane osobowe przekazujesz dobrowolnie, będą one przetwarzane wyłącznie w celu realizacji i kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej Twojej zgody nie udostępniam danych osobowych innym odbiorcom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądanie zaprzestania przetwarzania poprzez kontakt na adres email: biuro@ziemann.nieruchomosci.pl.